top of page

Online Canlı DLR Kursu

Corona virüsü önlemleri kapsamında, DLR Eğitimde de Uzaktan Online Canlı Eğitime geçilmiştir.

 

DLR hazırlık kursu eğitimini bire bir veya daha makul fiyatlara grup eğitimi olarak alabilirsiniz.

 

Eğitmenlerimiz sınıf ortamında dersini anlatırken kursiyerlerimiz evlerinde, işyerlerinde veya internet bağlantısına sahip herhangi bir yerde derse katılabilirler.

online-egitim-nedir-4.jpg
uzaktan-eğitim.jpg

DLR Eğitimimiz kısaca; öncelikle konulardan kısa süre yeterli düzeyde bahsediliyor, daha sonra konu kolaydan zora doğru gruplandırılmış sorular içerisinde anlatılıyor. Bu sayede hem konu pekiştirilip tamamen anlaşılması sağlanıyor, hem de basit hatalardan (birim çevirme vs.) soru kaçırma olasılığı ortadan kalkıyor. Aynı zamanda DLR sınavı için yeterli ve öz bilgileri edinmiş oluyorsunuz.

 

-Çözülen sorular, daha önce DLR sınavında çıkmış ve çıkma potansiyeli olan sorulardır.

 

-Ayrıca kursumuza kayıt yaptıran adaylar ile soru havuzu paylaşılıyor aynı zamanda ödev olarak deneme sınavları yapılmaktadır.

 

 

Eğitim Süresi

DLR  Physics: 20 Saat Online Canlı Eğitim.

DLR  Maths:   20 Saat Online Canlı Eğitim.

DLR  Yetenek Modülleri: 4 Saat Online Canlı Eğitim.

 

Eğitimimizin verimli geçmesi oldukça önemlidir. Aşağıda Online Canlı DLR kursunun sunduğu imkanları inceleyebilirsiniz.

uzaktan-egitim-sistemi-728x375.jpg
Online-class-prepared-881x495.jpg
neden-online-egitim-tercih-ediyorum_w114
  • [CANLI YAYIN] Birbirinizi görebiliyorsunuz. Öğrenci eğitmeni, eğitmende öğrenciyi görüyor.

  • [SES] Birbirinizi duyabiliyorsunuz. Eğitmen ders anlatabiliyor, öğrenciye sorular sorabiliyor, öğrenci sorulara cevap verebiliyor, istediği zaman konuşabiliyor. 

  • [EKRAN PAYLAŞIMI] Eğitmen olarak ekranınızı paylaşabiliyorsunuz. Yani öğrenci sınıfta nasıl tahtayı takip ediyorsa burada da sizin bilgisayarınızın ekranını kendi bilgisayarında görüyor. Dolayısıyla siz ekranınızdaki materyallere bakarak anlattıklarınızı karşı taraf görerek dinliyor. Bilgisayarınızda bir resim, metin veya video açtığınızda karşı taraf da bunları görüyor. Ekran paylaşımı iki taraflı da yapılabiliyor. İsterseniz öğrenciniz de kendi ekranını sizinle paylaşabilir. Örneğin yaptığı bir ödevi, yazdığı bir metni size gösterebilir. Birlikte kendi dosyanız veya karşı tarafın dosyası üzerinde çalışabilirsiniz.

  • [TAHTA] Ekranınızda açtığınız herhangi bir dosyaya veya sunuma istediğinizi yazın, istediğinizi çizin karşı taraf anlık olarak sizin yazdıklarınızı ve çizdiklerinizi görür. İsterseniz sadece beyaz tahta aracını açarak gerçek yazı tahtası gibi kullanın. 

  • [YETKİ/İZİN] İsterseniz öğrenciye kendi faresini veya kalemini kullanarak sizin ekranınıza yazmasına izin verebilirsiniz. Örneğin ekranınızda bir boşluk doldurma etkinliği var. Açtınız ve bunu karşı tarafla paylaştınız. Dosya olarak değil ekran görüntüsü olarak paylaşıyorsunuz. Sizin ekranınızdaki boşluk doldurma metni artık karşı tarafın ekranında da var. Karşıdaki kişiye bu boşlukları sen doldur diye izin verebiliyorsunuz (klavye ve fare kullanma yetkisi). O kendi ekranında boşlukları doldururken siz anlık görüyor müdahale edebiliyor, açıklama yapabiliyor, soru sorabiliyorsunuz. Kısacası karşılıklı olarak her an iletişimdesiniz. 

  • [DOSYA PAYLAŞIMI] Karşılıklı dosya paylaşımında bulunabilirsiniz. Siz bir ödev dosyası gönderebilirsiniz. O da ödevi tamamladığında size gönderebilir.

bottom of page